Szafa u-Boga

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Szafa u-Boga Empty Szafa u-Boga

Pisanie by Veneficium Pon Paź 03, 2016 9:54 pm

Pozornie wyglądający na typowy sklep z używaną odzieżą lumpeks, skrywa zaplecze będące spełnieniem marzeń każdej czarownicy. Tylko tutaj, za naprawdę symboliczną cenę można nabyć szaty we wszystkich kolorach tęczy i sukienki, o których śnią wszystkie księżniczki. Na długiej, białej ladzie wyłożone są też wszystkie niezbędne dla prawdziwej damy akcesoria, od podwiązek i kolorowych sznurówek zaczynając a na kolczykach i okularach kończąc.

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 10:00 - 18:00
Sob. - Nd.: 12:00 - 16:00



Cennik:



ZATRUDNIENI:
• wolne
• wolne

Veneficium

Veneficium

Veneficium
Cytat : Jak wszędzie będziesz miał na skróty, to w końcu w ogóle przestaniesz chodzić.

Gif : Szafa u-Boga Giphy

Ranga : Pan i Władca

Punkty doświadczenia :

Punkty Życia :

Wiek :

Krew : Najczystsza

Narodowość : Światowa

Pieniądze :

Admin

Powrót do góry Go down

Szafa u-Boga Empty Re: Szafa u-Boga

Pisanie by Clotilde Coletti Czw Maj 18, 2017 1:46 pm

Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to chuj, jak mawiał poeta, a nawet jeśli nie był poetą, to nie sposób odmówić mu zdolności postrzegania. Clotilde o tym wiedziała, dlatego tego dnia ubrała się jeszcze ładniej niż zwykle i z uśmiechem przylepionym do bladej buzi ruszyła w miasto, by zamiast wydawać galeony, zacząć je zarabiać. No a gdzie taka kolorowa dziewuszka mogła szukać zatrudnienia, jeśli nie w sklepie z ciuchami? Wyglądała zresztą jak jego chodząca reklama, kiedy przeglądając się w sklepowej witrynie upychała flanelową koszulę w złotej, zrobionej z cekinów spódnicy, a na głowie dyndała jej zielona kokarda. No i może w hotelu mieli te ładne, koronkowe fartuszki (bardzo chciała taki fartuszek), ale w lumpeksie mieli WROTKI. I to nie takie zwykłe wrotki, tylko MAGICZNE.
Po wypłacie... - powtarzała sobie w myślach i wlazła do środka, podnisząc na chwilę wzrok na dyndający nad drzwiami dzwoneczek.
Bardzo chciała taki dzwoneczek.
- Dzień dobry! - śmiałym krokiem ruszyła w stronę lady, powstrzymując się jednocześnie od spojrzenia w stronę butów na kółkach. - Chciałam spytać czy nie szukacie kogoś do pracy i... - zamknęła oczy. - I kupić wrotki.
Przegrała.

Clotilde Coletti

Clotilde Coletti

Clotilde Coletti
Cytat : Z tego nic nie będzie choć powstanie~

Gif : Szafa u-Boga Tumblr_m1x1h1ijhj1qa3nkxo1_r1_500

Ranga : Malkavian ❤

Punkty doświadczenia : 57

Punkty Życia : 100

Wiek : 19 lat

Krew : Półkrwi

Narodowość : Włoszka

Pieniądze : 44G 10S 18K

Wydział Magii Eksperymentalnej i Katedra Magicznego Sportu

Powrót do góry Go down

Szafa u-Boga Empty Re: Szafa u-Boga

Pisanie by Mistrz Gry Pią Maj 19, 2017 1:27 am

Za ladą stała kobieta, na oko koło pięćdziesiątki - choć, jak wiadomo, w świecie czarodziejów mogła mieć znacznie więcej lat. Ale mniejsza o wiek: wyglądała na bardzo konkretną osobę, na właściwego człowieka na właściwym miejscu. Na kobietę, która doradzi każdej dziewczynie, który stanik najlepiej na niej leży, nawet jeśli dziewczyna przyszła kupić tylko szpilki. Miała na głowie koka z włosów o niezdecydowanym odcieniu blondu, spod którego uciekały włosy, ale uciekały w sposób idealnie zaplanowany. Oczywiście nosiła okulary, prostokątne, które wygodnie przesunąć na koniec nosa i patrzeć znad nich analitycznym spojrzeniem, oczywiście na sznurku, żeby dało się je całkiem zawiesić na szyi. Wystarczy dodać, że wyglądała jak ktoś, komu na straganie w egzotycznym kraju nie tylko obniżą cenę, ale i wepchną gratisy, byle już przestał się targować.
- Dzień dobry, moja droga. - Przywitała się głosem, który nie zadrżałby pewnie nawet, gdyby została ostatnim człowiekiem na ziemi. - Oh... Tak, oczywiście, nawet wywiesiłam ogłoszenie... - Zmierzyła Clotilde tym swoim przenikliwym spojrzeniem, pod którym człowiek czuł się jak pod promieniami Roentgena, zrobiła lekki dziubek, który czasem pojawiał się na jej ustach, kiedy się nad czymś zastanawiała, sięgnęła pod ladę i wygrzebała spod niej Beret Jean Pierre'a i Jękjojo. - Dobrze, moja droga. Najpierw pokaż mi, na co cię stać. - Machnęła ręką na wyłożone na blat produkty. - Namów mnie. Sprzedaj mi to.


(Oprócz posta rzuć kością k100 - nie zdradzę po co, ale wartości graniczne to 51 i 91)

Mistrz Gry

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Cytat : Los jest śle­py, ale tra­fia bez pudła.

Gif : Szafa u-Boga Funny-cat-gifs

Ranga : Pan Życia i Śmierci

Punkty doświadczenia : 000

Punkty Życia : 100

Wiek : X

Krew : X

Narodowość : X

Pieniądze : X

Powrót do góry Go down

Szafa u-Boga Empty Re: Szafa u-Boga

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach