Ava Wagner

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Ava Wagner  Empty Ava Wagner

Pisanie by Ava Wagner Sob Mar 25, 2017 12:07 pm

Ava Wagner



Informacje


2221.11.1994Niemiecko-WłoskaDumstrang WilkJej Ojciec Remus Wagner 

Aparycja


15060

Lustro. Patrzę na swoje odbicie w lustrze. Pytacie się co w nim widzę? Czarne włosy opadają na moją twarz, bladą twarz. Powiadają że moja twarz jest alabastrowa. Jednak mój Ojciec zawsze mówi,że niedługo umrę i wreszcie to się skończy. Patrzy się na mnie para błękitnych oczu, najbardziej  krytykowana część ciała przez mojego Ojca. Nie wiem sama tylko dlaczego? Błękitny kolor przecież jest według mnie piękny. Ale wolałabym mieć czarne oczy, takie jakie ma mój Ojciec. Może wtedy wreszcie traktował by mnie jak swoją córkę, kochał by mnie. Nie byłabym dla niego złem ostatecznym. Tylko po prostu jego Avą. Patrzę na swoje blade usta, na których brak uśmiechu. Nie wiem dlaczego nie potrafię się uśmiechać, jednak z tego braku uśmiechu mój tatuś jest cholernie dumny. Tak samo jak z czarnych ubrań które ubieram, czyli  czarnych sukienek, jak i blizn na ręku i ramionach. Tak to jego własna robota. Chude ciało, zbyt chude jak na swój wiek. Odwracam swój wzrok od lustra. Nie mogę patrzeć na dzieło swojego Ojca

Charakter


Jaka jestem? Zapytasz się nieznajomy patrząc się na moją twarz. Co ukrywa moje serce? Kolejne pytanie które zadajesz, nie za dużo tych pytań mój drogi. Ale odpowiem ci, mimo tego że nie lubię opowiadać o sobie. Opowiem ci nieznajomy. Jestem tajemnicą, niewiele o sobie mówię. Niewiele mówię o swoim Ojcu. Wspaniałym Remusie Wagnerze, tak wspaniale bogatym, który nie potrafi nawet traktować swojej córki jak człowieka. To dzięki niemu ukrywam swoje emocje, ukrywam swoją radość, swój gniew. Aż wreszcie niespodziewanie wybucham. Nie szukam na siłę przyjaciół, ani miłości. Wiem że może kiedyś mnie to spotka. Ale jeszcze na to potrzeba sporo czasu. Pytasz się co skrywa moje serce? Moje serce skrywa wszystko. Zaczynając od smutku, aż do radości. Zaczynając od pierwszej randki z Carlosem, aż do zerwania z nim. Bo nie zasługiwał na mnie. Niewiele osób zasługuje na moją uwagę, większość odchodzi. Obawiam się że ty również też ode mnie odejdziesz. Taki jest już mój los. Jakie jest zdanie na problemy świata? Nie mam jak na razie zdania.
                 * * * 
Ciekawostki: 
♥Uwielbia muzykę filmową 
♥Lubi herbatę cytrynową. 
♥Jej matka razem z jej małym braciszkiem uciekła od Ojca gdy Ava miała jeden rok
♥Boi się węży i ciemnych pomieszczeń 



Plany i ambicje


Dotarłam na miejsce. Zauważyłam gmach Uniwersytetu. To tutaj spędzę większość swojego życia szkoląc się w Astronomii. To tutaj będę przeżywać swoją drugą młodość, może i tą lepszą, bo z dala od Tyrana którym okazał się mój własny Ojciec. Pociągnęłam za sobą kufer poprawiając czarny płaszcz podróżny. Wiedziałam,że o tej porze jest już zimno. To nie była moja ukochana ciepła Italia. Muszę się do tego przyzwyczaić. Co dalej... Będę rozwijać granie na skrzypcach, jak i swoją pasję zwaną tworzeniem eliksirów.

Egzamin wstępny


Weszłam do ciemnego pomieszczenia. Kociołek i składniki czekały. Czas przygotować wywar Żywej Śmierci. Skłoniłam się przed komisją. 
-Nazywam się Ava Wagner.- powiedziałam swoim Włoskim Akcentem. Moja tajemnica matka jest Włoszką przecież. - Zaprezentuję Państwu Wywar Żywej Śmierci. 
- Tak, pamiętałam wszelkie wskazówki mojego ukochanego Tyrana na temat tego eliksiru. Podeszłam do kociołka. Od czego to wszystko zacząć. Ach tak najpierw do kociołka wlałam piołun, potem dodałam sproszkowany korzeń Asfodelusza, potem zamieszałam dwa razy w prawo. Teraz przyszedł czas na trudniejszą część. podręcznik kazać ciąć Walerianę, jednak pamiętała słowa swojego Ojca, aby lepiej zmiażdżyć srebrnym sztyletem, tak też zrobiłam. Potem dodałam ten sok do wywaru, i tutaj był kolejny dylemat. Podręcznik mówił o 12 kroplach. Jednak mój tatuś, znawca eliksirów zawsze polecał mi dać 13 kropel, dodałam więc te trzynaście kropel. Ostatnie mieszanie, tez tutaj był problem. ,,Zamieszaj siedem razy w lewo a raz w prawo". Jednak ja zamieszałam siedem razy w lewo i w prawo. Skończyłam. Miałam nadzieję że mi się uda


Umiejętność teleportacji

Ava Wagner

Ava Wagner

Ava Wagner
Cytat : Pojedyncze ludzkie istoty zawsze są tylko narzędziami, których używają inni, byśmy wszyscy mogli przeżyć.

Gif : Tajemnica

Ranga : Tajemnica

Punkty doświadczenia : 25

Punkty Życia : 100

Wiek : 23

Krew : Czysta

Narodowość : Niemiecko-Włoska

Pieniądze : 70 galeonów

Wydział Alchemii, Astronomii i Magii Użytkowej

Powrót do góry Go down

Ava Wagner  Empty Re: Ava Wagner

Pisanie by Colette Tomiczny Wto Mar 28, 2017 2:56 pm

AKCEPTUJĘ!
• Teleportacja

Colette Tomiczny

Colette Tomiczny

Colette Tomiczny
Cytat : I am a GREAT MAN and one day If you are very lucky I might even be a GOOD ONE.

Gif : Ava Wagner  8bvYtrl

Ranga : Smok Katedralny

Punkty doświadczenia : 34

Punkty Życia : 100

Wiek : 19 lat

Krew : Czysta

Narodowość : Polak

Pieniądze : 78 G

Wydział Magii Eksperymentalnej i Katedra Magicznego Sportu

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach