Włoska Rudera

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Włoska Rudera Empty Włoska Rudera

Pisanie by Clotilde Coletti on Czw Mar 16, 2017 12:46 pm

Włoska Rudera

Włochy, Neapol

Włoska Rudera TlMlnx9


Ulokowany na obrzeżach miasta budynek przez lata pełnił wiele funkcji, z domem publicznym włącznie. Dopiero kiedy pod koniec lat sześćdziesiątych prawa do niego zyskała rodzina czarodziejów*, zrezygnowano z procederu podnajmowania pokoi na godziny i zaczęto oferować mieszkanie tylko i wyłącznie rodzinie, choć ta - jak to na południu - była całkiem spora. Kiedyś nawet wprowadził się jeden goblin, utrzymując, że jest ciotecznym bratem szwagra ze strony... Nieistotne. Nikt się specjalnie nie zdziwił.
Chociaż budynek jest wyraźnie zniszczony, za sprawą matrony rodziny Coletti, zwanej przez jej większą część "Nonną", za niebieskimi drzwiami panuje ład i porządek. Cóż, przynajmniej w większej części domu, do której nie zapuszcza się Clotilde. Sama studentka dopiero niedawno przeniosła się na strych i powoli adaptuje go na pokój, co spotkało się z dużą aprobatą jej dziadka, któremu wreszcie nic nie zakłóca telewizora (tak, na parterze działa prąd) i mniejszą aprobatą gołębi.
* W rodzinie krąży legenda, jakoby Nonna dostała budynek od ówczesnego bossa mafii w podzięce za składanie jej członków do kupy przy pomocy ziół i eliksirów. Ponoć to dzięki temu poznała też swojego męża - mugola. Pytani o to staruszkowie od lat jednak milczą.

_________________

CLOTILDE COLETTI
What a beautiful mistake...

Clotilde Coletti

Clotilde Coletti

Clotilde Coletti
Cytat : Z tego nic nie będzie choć powstanie~

Gif : Włoska Rudera Tumblr_m1x1h1ijhj1qa3nkxo1_r1_500

Ranga : Malkavian ❤

Punkty doświadczenia : 57

Punkty Życia : 100

Wiek : 19 lat

Krew : Półkrwi

Narodowość : Włoszka

Pieniądze : 44G 10S 18K

Wydział Magii Eksperymentalnej i Katedra Magicznego Sportu

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach