Fergus Anndrasdan

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Fergus Anndrasdan

Pisanie by Fergus Anndrasdan on Nie Mar 05, 2017 2:15 pm

Fergus Anndrasdan

Informacje


1905.03.1998szkockaHogwartniedźwiedź wąż

Aparycja


180 cm83 kg

tutaj powinien znaleźć się dokładny opis wyglądu postaci.

Charakter


Fergus pochodzi ze Szkocji i jak jego rodzina, kultywuje wiele tradycji szkockich. Od małego ciągnęło go na świeże powietrze i zawsze chciał badać nieznane. W wieku 4 lat odkrył starą piwnice w domu dziadków i znalazł mnóstwo starych podręczników z czasów gdy uczęszczali do szkoły dla magicznie uzdolnionych. Od tej chwili marzył, żeby dostać się do Hogwartu, ale nigdy nie przyćmiło to jego głównego marzenia - zostania odkrywcą i podróżnikiem.

Dodatkowo, jest wolnym duchem, często bujającym w obłokach podczas przeglądania książek w poszukiwaniu interesujących go tematów. Jego ojciec nauczył go technik przetrwania a dzięki życiu wśród mugoli, nauczył się wiele w skautach, od wiązania prostych supłów poprzez rozpalanie ognia za pomocą folii i butelki wody. Stara się zawsze być uśmiechnięty, choć wie doskonale, że wielu ludzi nie rozumie jego pasji do brudnej roboty a nawet wyśmiewa go za plecami, ponieważ tak samo jak wierzy w magie, która płynie w jego krwi, tak wierzy również w siłę swoich mięsni oraz umysłu.

Fergus bardzo rzadko spoczywa na laurach i jeśli może poprawić coś, w rzeczach które go interesują, będzie starał się to zrobić. Świetnie lata na miotle i z chęcią obserwuję wszystko z lotu ptaka, ale często woli stąpać po stałym gruncie, gdzie nie przeoczy żadnego śladu do tajemnych przejść czy jaskiń.

Jego dużą zaletą, ale i wadą jest nie kojarzenie pewnych faktów, które dla zwykłych ludzi są dosyć oczywiste. Zna się na technologii zarówno mugolskiej jak i czarodziejskiej, ale pewne "dyskretne" sygnały społeczne są mu obce (nie za szybko pojmuje hierarchie wewnątrz szkole, przez co często jest uważany za prostaka i ignoranta).

Mimo wszystko, Fergus stara pozostać się pogodnym i pełnym werwy do działania.

Plany i ambicje


Fergus chce zostać magiarchologiem oraz poszukiwaczem przygód.

Przykładowy post


dokładnie to o czym mówi tytuł tej kategorii, cokolwiek uznacie za interesujące, może to być opis parzenia herbaty, rozmowa kwalifikacyjna czy nieudana randka.


Fergus Anndrasdan

avatar

avatar
Cytat : Jeśli przygoda nie czeka za drzwiami, wyjdź oknem

Gif :

Ranga : poszukiwacz przygód

Punkty doświadczenia : 000

Punkty Życia : 100

Wiek : 19

Krew : półkrwi

Narodowość : Szkot

Pieniądze : 50

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach