Mieszkanie nad Café CA.CA.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Mieszkanie nad Café CA.CA.

Pisanie by Mia Lovisa Haab on Sro Lut 22, 2017 10:58 pm

Mieszkanie mieści się na wyższych piętrach kamienicy, w której znajduje się prowadzona przez rodzeństwo Haab kawiarnia muzyczna. Wejście do niego znaleźć można na tyłach budynku, choć możliwe jest także przejście do korytarza ze schodami od strony zaplecza. Po dotarciu na pierwsze piętro przechodzi się przez dodatkowe drzwi.
Urządzone jest nowocześnie, w typie otwartym. Drzwi wejściowe prowadzą do dużego pomieszczenia, łączącego w sobie otwartą kuchnię ze stolikiem barowym oraz jadalnię z drewnianym stołem na sześć osób. Po lewej stronie od wejścia znajduje się mała toaleta, po prawej kręcone, drewniane schody, prowadzące na poddasze. W centralnej części mieszkania pyszni się ścianka, oddzielająca kuchnię i jadalnię od salonu. Umieszczony jest w niej również działający kominek. Mieszkanie zachowane jest w czystości i urządzone minimalistycznie na wzór loftów - prawdopodobnie za sprawą Mii Haab, która nie pozwoliła bratu puścić wodzy fantazji.
Na poddaszu znajdują się pokoje rodzeństwa, wspólna łazienka oraz niewielkie studio nagraniowe. Mało kto spoza rodziny ma tam wstęp.

Mia Lovisa Haab

avatar

avatar
Cytat : Ty kretynie

Gif :

Ranga : Porn Women

Punkty doświadczenia : 40

Punkty Życia : 100

Wiek : 21 lat

Krew : szwajcarska

Narodowość : charłaczna

Pieniądze : motherlode

Mieszkańcy

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach