Station House

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Station House

Pisanie by Tallulah Rossreeve on Wto Lut 07, 2017 11:41 pm

Station House

Podstawowe informacje


Station RoadUpper PoppletonYorkNorth Yorkshire
Tallulah RossreeveFergus Anndrasdan

plan domu

Station House - pieszczotliwie nazywany też Stacyjką - jest domem zakupionym przez Vincenta Rossreeve specjalnie dla Tall. Ten pokaźny prezent miał być dla niej pomocą w starcie na jej studenckiej drodze życia i, jak żywił nadzieję ukochany tatuś, nie tylko studenckiej. Aby należycie zatroszczyć się o spokój i prywatność córki, na budynek rzucone zostały specjalne zaklęcia ochronne, dzięki którym miał on być broniony przed większością popularnych złowrogich zaklęć, a także mamić wzrok mugoli i odciągać ich uwagę od wszelkich objawów magii. Jakby tego było mało, sama właścicielka zatroszczyła się o dodatkowo o to, aby dom był w środku jeszcze większy, niż mógłby wskazywać na to jego oryginalny rozmiar. W końcu zwykle nie narzeka się na nadmiar wolnego miejsca.
Dom posiada dwie kondygnacje i wybudowany został na bryle o nieregularnym kształcie. Głównym materiałem budowlanym była czerwona cegła, uzupełniona kamiennym boniowaniem na narożnikach oraz obramowaniami okien i drzwi z tego samego materiału. Dach w głównych częściach domu dwuspadowy, uzupełniany pulpitowym, pokryty czarną dachówką. Okna i drzwi są drewniane, pomalowane na biało.
Do budynku prowadzi szeroki trawnik z kamienną ścieżką wiodącą do drzwi frontowych. Po boku wybrukowany został podjazd do stojącego obok domu podwójnego garażu wybudowanego z drewna, z niewielkimi okienkami w drzwiach otwieranych do góry. Za domem znajduje się spory, prosty ogród, w którym póki co rośnie jedynie kilka dających cień drzew. Cała posesja ogrodzona jest kamiennym, nieco ponad metrowym murkiem. Od frontu znajduje się metalowa, ozdobna furtka pomalowana na czarno i brama od podjazdu utrzymana w tej samej stylistyce.

Parter


Gabinet + biblioteka
Jadalnia
Salon
Kuchnia
spiżarnia
komórka pod schodami
Toaleta


Piętro


łazienka
Sypialnia 1
Sypialnia 2
Sypialnia 3


Poddasze


Pracownia Fergusa
Pracownia Tall
Zabezpieczony magią składzikOgród


Garaże
toaleta
pokój eliksirów
składzikTallulah Rossreeve

avatar

avatar
Cytat : Let it go!

Gif :

Ranga : Magiarcheolog

Punkty doświadczenia : 159

Punkty Życia : 100

Wiek : 19 lat

Krew : Czysta

Narodowość : Angielka

Pieniądze : 70 G

Wydział Obrony Przed Czarną Magią i Transmutacji

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach