Sala chorych I

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Sala chorych I

Pisanie by Veneficium on Sro Gru 07, 2016 10:47 pm

Niewielka sala z jasnymi podłogami i ścianami, aż przesycona zapachem medykamentów i eliksirów leczniczych. Wszystko tu jest pedantycznie czyste, ale wbrew powszechnemu zdaniu jedzenie dają tutaj dobre, a pościel wcale nie drapie i nie wywołuje wysypki. A przynajmniej nie u wszystkich.
Pod naprzeciwległymi ścianami poustawiane jest po dziesięć łóżek dla pacjentów potrzebujących odpoczynku i rekonwalescencji. Oddzielają je kwadratowe, metalowe ramki, które pełnia rolę zasłon, jeśli jaki pacjent chce się odgrodzić od innych. W sali jest jasno i przytulnie. Pomimo tego, że nie zabrania się odwiedzin, to zakazuje się tutaj hałasów i niepokojenia chorych. Co jakiś czas zaglądają tu uzdrowiciele.

_________________

Veneficium

avatar

avatar
Cytat : Jak wszędzie będziesz miał na skróty, to w końcu w ogóle przestaniesz chodzić.

Gif :

Ranga : Pan i Władca

Punkty doświadczenia :

Punkty Życia :

Wiek :

Krew : Najczystsza

Narodowość : Światowa

Pieniądze :

Admin

Powrót do góry Go down

Re: Sala chorych I

Pisanie by Mistrz Gry on Wto Maj 16, 2017 1:14 am

Kilka kolejnych trzasków towarzyszących teleportacji na pewno zakłócało spokój odpoczywających w sali pacjentów, ale magomedycy zdawali się nie zwracać na to uwagi. W końcu mieli ze sobą kolejnych poszkodowanych, których już zdążyli usadzić na najbliższym łóżku.
Palukse, który pojawił się jako ostatni, bez chwili zwłoki podszedł do Coro i zaczął zajmować się jego nogą. Pozostała dwójka przyglądała się badawczo Fincie i machała różdżkami niepokojąco blisko jego twarzy.
- Zaraz to poskładamy. - Palukse uśmiechnął się kojąco do profesora. - Przepraszam, że znalazł się pan w centrum tego zamieszania. Z tymi od SMSI zawsze ciężko się dogadać. Ale już to naprawiam. - Zaczął obstukiwać nogę Coro centymetr po centymetrze i mruczeć zaklęcia. Potem wyjął z kieszeni fiolkę z eliksirem i podał nauczycielowi. - Proszę, powinien to pan wypić za pół godziny. Wszystko powinno być już dobrze.

[z/t wszyscy; można kontynuować sesję]

Mistrz Gry

avatar

avatar
Cytat : Los jest śle­py, ale tra­fia bez pudła.

Gif :

Ranga : Pan Życia i Śmierci

Punkty doświadczenia : 000

Punkty Życia : 100

Wiek : X

Krew : X

Narodowość : X

Pieniądze : X

Powrót do góry Go down

Re: Sala chorych I

Pisanie by Finta Mészáros on Wto Maj 16, 2017 2:04 am

W jednej chwili podskakiwał z radości, że Tallulah zgodziła się wstąpić w szeregi członków jego (jeszcze nie istniejącego, ale kto by się przejmował) koła, a w drugiej już stał na sterylnie czystych kafelkach sali szpitalnej. I tym razem nawet nic mu nie było! A że oczy mu błyszczały? Przecież to u niego normalne!
Opierał się od samego początku, ale w takich chwilach z jego ust wydostawał się zwykle węgierski bełkot i nie wytłumaczył, że czuje się dobrze. I tak sądził, że mówienie zrozumiałym językiem niewiele by mu pomogło, bo czas interwencji był tak krótki, że pewnie zniknąłby na "ale przecież ja". Nawet po teleportacji nie dali mu dojść do słowa, a już zauważył swój błąd i mówił po angielsku. Posadzili go i chyba nie wiedzieli co dalej, bo przecież NIC MU NIE BYŁO.
- Czekajcie... Bazmeg, nie możecie... Ale przecież... A kurva anyád... NO PRZECIEŻ NIC MI NIE JEST - ryknął w końcu i wstał z łóżka szpitalnego. - I teraz mam daleko! - Pacnął dłoń wyjątkowo namolnego magomedyka. - Ne bámuljál már! A oni pewnie już sobie pójdą! Nie, nie chcę tego pić, czuję się dobrze! - Wywinął się z kłębowiska różdżek i zatroskanych twarzy i ruszył do drzwi, obrzucając zespół pokrzywdzonym spojrzeniem. Na pewno już nie zdąży. Będzie musiał złapać tego od gazetki, może znowu mu ładnie opowie.

[z/t]Finta Mészáros: dodano 1 PD

_________________

Finta Mészáros

avatar

avatar
Cytat : Jeśli przestrzegasz wszystkich zasad, omija cię cała zabawa.

Gif : .

Ranga : Człowiek z ulotki

Punkty doświadczenia : 160

Punkty Życia : 98%

Wiek : 21

Krew : Półkrwi

Narodowość : Węgier

Pieniądze : 43G i coś

Wydział Magii Eksperymentalnej i Katedra Magicznego Sportu

Powrót do góry Go down

Re: Sala chorych I

Pisanie by Sponsored content


Sponsored contentPowrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach