Toalety

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Toalety

Pisanie by Veneficium on Wto Gru 06, 2016 10:54 pm

Pomimo to, że toalety nie są koedukacyjne, to łączą je te same drzwi. Dopiero po przejściu przez nie trafia się na rozwidlenie z dwoma drzwiami: jednymi prowadzącymi do toalety męskiej, a drugimi do damskiej.

Toaleta męska
Utrzymana w kolorach matu i szarości. Po lewej ciągnie się jeden, długi zlew z kilkoma kranami, ponad którymi przy ścianie wisi równie długie, owalne lustro. Wchodząc głębiej pod ścianą ciągnie się rząd czterech kabin toaletowych, za których osłoną znajdują się dwa pisuary. Pod pokrytym witrażami oknem, który od wejścia widać idealnie naprzeciwko drzwi, stoi elegancka paprotka.

Tylko nieliczni wiedzą, że w paprotkę wbita jest ozdoba wyglądająca jak drewniana laska wyrzeźbiona w zastygłą żmiję. Jeśli do toalety spróbuje wejść jakaś kobieta, laska ożywa iż zaczyna na nią syczeć.

Toaleta damska
Utrzymana w barwach zieleni. Po prawej od drzwi ciągnie się jeden, długi zlew z kilkoma kranami, ponad którymi przy ścianie wisi równie długie, owalne lustro. Wchodząc głębiej pod ścianą ciągnie się rząd sześciu kabin toaletowych. Pod pokrytym witrażami oknem, który od wejścia widać idealnie naprzeciwko drzwi, stoi elegancka paprotka.

Tylko nieliczni wiedzą, że w paprotkę wbita jest ozdoba wyglądająca jak drewniana laska wyrzeźbiona w zastygłą żmiję. Jeśli do toalety spróbuje wejść jakiś mężczyzna, laska ożywa iż zaczyna na nią syczeć.

_________________

Veneficium

avatar

avatar
Cytat : Jak wszędzie będziesz miał na skróty, to w końcu w ogóle przestaniesz chodzić.

Gif :

Ranga : Pan i Władca

Punkty doświadczenia :

Punkty Życia :

Wiek :

Krew : Najczystsza

Narodowość : Światowa

Pieniądze :

Admin

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach