Tallulah Rossreeve

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Tallulah Rossreeve

Pisanie by Tallulah Rossreeve on Nie Gru 04, 2016 11:46 pm


70 Galeonów
0 Sykli
0 Knutów

- laptop z notatkami ze studiów mugolskich, a także innymi prywatnymi rzeczami Tall. Przeważnie trzymany w domu, w Yorku. Mimo tego, że to technologia mugoli, Ślizgonka bardzo go sobie ceni - w końcu nie ma to jak zapasowa kopia ważnych notatek, które zawsze mogą gdzieś się zapodziać.

- gruby notes z zakładkami, oprawiony w skórę. Zawsze ma go przy sobie. Znajdują się w nim notatki dotyczące zaklęć, nad którymi Tall pracuje lub które już opracowała. Przy każdym znajduje się też schematycznie narysowany ruch różdżki lub inne istotne dla problemu grafiki czy luźne notatki. Część zapisana jest dość chaotycznie, pojawiają się w nich skreślenia czy wypisane czerwonym długopisem dodatkowe uwagi.

- nieduża, ale bardzo pojemna torebka, którą Tall dopasowuje do siebie zaklęciami. W końcu po co kupować wiele torebek i martwić się, że klucze zostały w innej, skoro można jedną z łatwością przetransmutować. Zawsze ma w niej swoje klucze z breloczkiem TARDIS, telefon (nawet jeśli na terenie uczelni nie działa), portfel, podręczną szczotkę do włosów i kilka kieszonkowych słowników, między innymi łaciński i grecki.

- Długa na 15 i ¼ cala, niezbyt giętka różdżka wykonana z wiązu, z rdzeniem ze szponu hipogryfa. Jej rękojeść zwieńczona jest sporej wielkości perłą, od której odchodzi rząd filigranowych perełek oplatający trzon różdżki na okrętkę mniej więcej do jej połowy. Przy końcu następuje lekkie zwężenie obwodu drewna, które później nieco się rozszerza tworząc zgrabne zwieńczenie. Drewno jest jasne i gładkie, lekko nachodzące na największą perłę.

- Zmieniacz Czasu, który Tall zdobyła po przeprawie w dziekanacie. Pozwala jej on na studiowanie jednocześnie na dwóch uczelniach - magicznym uniwersytecie "Veneficium" na Wydziale Obrony Przed Czarną Magią i Transmutacji i na mugolskim uniwersytecie w Yorku na archeologii.

- Pierścień Ruchomości z oczkiem w formie kryształowego półokręgu – na dnie wypełnionego maleńkim mchem, z którego wystawiają równej wielkości charakterystyczne listki mandragory. Pierścień skutecznie chroni noszącego przed działaniem zaklęć unieruchamiających, działających od wewnątrz i nie wymagających asysty ograniczających ruchomość przedmiotów (jak np.: Drętwota, czy Języlep). Nagroda za trudy podczas zajęć Profesora Zhanga.

- Magiczna broszka z motywem różowych frezji, które symbolizują flirciarski potencjał i głębokie oddanie marzeniom. Broszka potrafi transmutować się w małą wróżkę w kolorze kwiatów. Pojawia się ona kiedy jakiś mężczyzna urazi posiadaczkę tej biżuterii i zaczyna napadać go i krzyczeć nań, póki ten nie przeprosi. Ucieczka w takich wypadkach zwykle na niewiele się zdaje. (Dzień kobiet 2017)

- 5 ciasteczek z toffi, które pozwalają się uwolnić od nadmiernej ilości stresu i uspokajają nerwy (Mikołajki 2016)ROZLICZENIA

Tallulah Rossreeve

avatar

avatar
Cytat : Let it go!

Gif :

Ranga : Magiarcheolog

Punkty doświadczenia : 159

Punkty Życia : 100

Wiek : 19 lat

Krew : Czysta

Narodowość : Angielka

Pieniądze : 70 G

Wydział Obrony Przed Czarną Magią i Transmutacji

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach