Sala Życzeń (III)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Sala Życzeń (III)

Pisanie by Veneficium on Nie Lis 06, 2016 10:33 pm

Pokój przesycony magią tak mocno, że od samego wejścia jej siła zdaje się płynąć przez palce elektryzującym prądem. Jest to idealna kopia Pokoju Życzeń istniejącego w Hogwarcie, zrobiona właśnie przez studentów pochodzących z tamtej szkoły, jednak był to projekt nieudany. Pokój owszem dostarcza wizytatorom to, czego pragną, ale wszystko za koszt ich sił życiowych. Po długim siedzeniu w murach komnaty czarodzieja opanowuje znużenie i bliski jest zaśnieciu - a wtedy pokój bezpowrotnie go pożre. Twórcy tak przerazili się swojego tworu, że przy pomocy zaklęcia zwiększajacego-zmniejszajacego umieścili go w starej, obskurnej szafie i nie poinformowali o tym żadnego pracownika, mając nadzieję, że nikt nigdy nie odkryje tego miejsca.

Wejście do sali znajduje się w szafie schowanej w Biurze Rzeczy Znalezionych, przykrytej przez starą i wyświechtaną narzutę do zakrywania ptasich klatek oraz przez dwumetrowego, pluszowego tygrysa. Wrota są spięte wzmocnionym magicznie łańcuchem i kłódką.

(Aby spróbować dostać się do sali należy wykonać test rzutem kości k100 według mechaniki pomieszczeń strzeżonychSpecyfika sali: - 3 PŻ po każdym poście

_________________

Veneficium

avatar

avatar
Cytat : Jak wszędzie będziesz miał na skróty, to w końcu w ogóle przestaniesz chodzić.

Gif :

Ranga : Pan i Władca

Punkty doświadczenia :

Punkty Życia :

Wiek :

Krew : Najczystsza

Narodowość : Światowa

Pieniądze :

Admin

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach