Budynek BB

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Budynek BB

Pisanie by Veneficium on Czw Paź 20, 2016 11:17 pm

Budynek BB jest najbardziej okazałą budowlą tej części kampusu, jest też pierwszym, co widzi przychodzący w te rejony student. Trzypiętrowa konstrukcja czasem trzęsie się od wybuchów (występujących głównie w oddalonym nieznacznie budynku D, choć zdarzających się i tutaj), mimo to jest najspokojniejszym miejscem, w którym stacjonują pracownicy wydziału Magii Eksperymentalnej. Wykonany jest z cegły pokrytej białym tynkiem - dzięki temu wszelkie uszkodzenia związane z działalnością badawczą rzucają się w oczy i mogą zostać szybko naprawione. Po lewej stronie wielkich, zwykle otwartych na oścież drzwi stoi rzeczywistych wymiarów marmurowy posąg czarodzieja, którego imię nadano tej budowli.

Patronem budynku jest Balfour Blane, założyciel komisji do spraw Eksperymentalnych Zaklęć. W skutek dezinformacji większość studentów uważa, że rozwinięciem skrótu BB jest Bertie Bott. Świadomość błędu mają tylko ci, którzy czytają tabliczki informacyjne.

Na terenie całego WME i KMS działa hasło, na które nałożono tabu: MEDYK. Po wypowiedzeniu słowa w okolicy niezwłocznie pojawia się ekipa ratunkowa.

_________________

Veneficium

avatar

avatar
Cytat : Jak wszędzie będziesz miał na skróty, to w końcu w ogóle przestaniesz chodzić.

Gif :

Ranga : Pan i Władca

Punkty doświadczenia :

Punkty Życia :

Wiek :

Krew : Najczystsza

Narodowość : Światowa

Pieniądze :

Admin

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach