Wydział Magii Eksperymentalnej

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Wydział Magii Eksperymentalnej

Pisanie by Veneficium on Czw Paź 20, 2016 10:55 pm

Lubisz tworzyć nowe eliksiry? Zawsze chciałeś mieć możliwość wypróbowania samodzielnie zaprojektowanego zaklęcia? Hodujesz krzyżówki gatunków i chciałbyś robić to jednak legalnie? A może zwyczajnie brakuje ci piątej klepki? To miejsce jest idealne dla ciebie! Wydział Magii Eksperymentalnej pozwoli ci rozwinąć umiejętności, zdobyć doświadczenia i skonsultować się z innymi, pełnymi zapału młodymi ludźmi. Nic tak nie rozwija, jak podglądanie postępów konkurencji! Nasi profesorowie to ludzie otwarci na nowości i niecierpiący nudy. Przedstaw swój projekt i dołącz do najbardziej ekstremalnego kierunku studiów!

Osoby, których projekty własne mieszczą się w granicach zdrowego rozsądku zostaną przekierowane na kierunki wewnętrzne specjalizacyjne - WME rekrutuje osoby, które pasjonują się doświadczeniami, badaniami i niekoniecznie bezpiecznymi próbami eksperymentalnymi.
Mimo, że samo miejsce przypomina poligon (przez te wszystkie przypalone drzewa i place, które idealnie nadawałyby się do testowania rakiet) daleko mu do wojskowej poprawności. Każdy student ma inne zainteresowania, przez co wydział prowadzi regularną współpracę z resztą specjalizacji.

Na terenie całego WME i KMS działa hasło, na które nałożono tabu: MEDYK. Po wypowiedzeniu słowa w okolicy niezwłocznie pojawia się ekipa ratunkowa.

_________________

Veneficium

avatar

avatar
Cytat : Jak wszędzie będziesz miał na skróty, to w końcu w ogóle przestaniesz chodzić.

Gif :

Ranga : Pan i Władca

Punkty doświadczenia :

Punkty Życia :

Wiek :

Krew : Najczystsza

Narodowość : Światowa

Pieniądze :

Admin

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach