Kopuła motyli

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Kopuła motyli

Pisanie by Veneficium on Nie Paź 16, 2016 9:29 pm

Są to wysokie, ciasno zbite krzaki, układające się w nieomal w okrągłą kopułę. W środku nich znajduje się nieco wolnej przestrzeni, osłoniętej dokładnie ze wszystkich stron i wyglądającej od wewnątrz jak kopuła. Do środka można wejść tylko na kolanach, przez krótki, nisko osadzony i rzadziej zarośnięty odcinek krzaków. W ciągu dnia wewnątrz jest ciemno, ale miejscami promienie słońca przemykają między gałązkami i tworzą siatkę pojedynczych świateł, wyglądających jak powbijane w ziemię, świetliste włócznie.
Kopuła motyli zawdzięcza swoją nazwę temu, że jest ulubionym miejscem do wykluwania się tych owadów. Tuż po wyjściu z poczwarki nie mają one jednak jak się uwolnić i jeśli nie udzieli się im pomocy, po kilku dniach w końcu zdychają.Krzaki znajdują się niedaleko głazu pamięci, na tyłach budynku A.

_________________

Veneficium

avatar

avatar
Cytat : Jak wszędzie będziesz miał na skróty, to w końcu w ogóle przestaniesz chodzić.

Gif :

Ranga : Pan i Władca

Punkty doświadczenia :

Punkty Życia :

Wiek :

Krew : Najczystsza

Narodowość : Światowa

Pieniądze :

Admin

Powrót do góry Go down

Re: Kopuła motyli

Pisanie by Tallulah Rossreeve on Nie Kwi 16, 2017 9:50 pm

Zapomniała o jednym. Plastry na kolana. I to bynajmniej nie po to, żeby coś zaliczyć. No, niezupełnie. Ale jak się już powiedziało "a", to wypadałoby też "be". Dlatego właśnie Tall wczołgiwała się prawie że pod kopułę motyli. Pogoda była dobra, słońce wyskakiwało zza chmur, więc dało radę uchwycić ładne ujęcie. Trzeba było tylko trochę poczekać. I poświęcić się dla sztuki fotografii. Tak oto Ślizgonka leżała w wejściu między krzakami na plecach, czekając na przejaśnienie i cykając fotki, z których nie była całkiem zadowolona. Jej nogi radośnie wystawały z krzakowej dziury przed dobre pół godziny w porze lunchu. Miała jednak nadzieję, że nikt nie zwróci na to osobliwe zjawisko zbyt dużej uwagi.
I wreszcie jej cierpliwość nagrodziło ujęcie doskonałe. Pstryk! I po bólu. Miała jedynie wątpliwości co do tego, czy Ichabod będzie zadowolony ze zrobionej przez nią ilości zdjęć. Wygramoliła się z krzakowej kopuły, rzuciła zgrabne Tergeo, po czym ruszyła w stronę Wydziału Alchemii, Astronomii i Magii Użytkowej do swojego ostatniego celu.

[zt]Dodano 1 PD

Tallulah Rossreeve

avatar

avatar
Cytat : Let it go!

Gif :

Ranga : Magiarcheolog

Punkty doświadczenia : 159

Punkty Życia : 100

Wiek : 19 lat

Krew : Czysta

Narodowość : Angielka

Pieniądze : 70 G

Wydział Obrony Przed Czarną Magią i Transmutacji

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach